Sayfalar

17 Aralık 2013 Salı

TAŞ BOYAMA VE TAŞA DEKUPAJ HAKKINDA ÖN BİLGİ VİDEOM :)))
Üyesi olduğum ve büyük keyifle takip ettiğim hatta zaman zaman çalışmalarımı da paylaştığım 10marifet sitesini bilmeyen yoktur sanırım. Sitede birbirinden güzel ve değerli el emeği çalışmaları, resim ve web sayfası olarak paylaşıldığı gibi yakın zaman önce bu paylaşımları kısa videolar şeklinde de paylaşılmaya başlanmıştı. Ben bunu mailbox'ıma gelen davet maili ile öğrenmiştim :)

Ve ne şanslıyım ki bu sayede tanıdım sitenin kurucusu olan sevgili Aylin Hanım'ı.. Dünya tatlısı, doğal ve çok samimi bir insan gerçekten.. Bizi ofisine çekim yapmaya değil de evine misafirliğe gitmiş kadar sıcak bir karşılama ile misafir etti.. Kendisine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum :) 

Ortam ve ev sahibimiz çok rahat huzur verici olsa da sizler benim çekim esnasında
heyecanımı yenememiş olmamı ve kameraya hiç bakamamış olduğumu mutlaka farkedeceksiniz :)

Yine de  inanılmaz keyifli ve güzel bir deneyim oldu benim için. En önemlisi bloğumda bir çok kere yazılar yazarak meraklılarına anlatmaya çalıştığım  taş boyama ve taşa dekupaj hakkında daha detaylı bilgi paylaşımında bulunabilmiş oldum.. 

Çekimler 3 ayrı video olarak yapıldı. 

1.Video Genel Bilgilendirme (taş boyama ve taşa dekupaj hakkında en çok merak edilenler:) )
2.Video  Taş Boyama uygulaması ile görsel anlatım
3.Video Taşa Dekupaj uygulaması ile görsel anlatım

Umarım sizler için de faydalı  kaynaklarlar  olmuş olurlar :)  Herkese iyi seyirler dilerim..

Sevgiler 

3 yorum:

 1. Merhaba,
  Ayyy ben sizi tanıyorum, videonuzu sevmiş, sizi de merak etmiştim. Çok naif bir insansınız, yaptıklarınız da çok güzel emeklerinize sağlık:=)
  Sevgilerle... Artık ben de takipteyim:=)

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Oya, eksik olma. Hem çok güzel video bölümlerimiz oldu hem de ne güzel bir dost kazanmış oldum ben de. Teşekkür ederiz :)

  YanıtlaSil
 3. I've worked with several SEO agencies in the past, but melbourne seo consultants truly stand out. Their team's in-depth knowledge of local SEO strategies has been a game-changer for my business, bringing in more organic traffic and leads.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...