Sayfalar

25 Ağustos 2013 Pazar

Teyze & Yeğenlerle Hello Kitty World Cafe Ziyareti ♥ ♥ ♥

Hello Kitty World Cafe Bağdat Caddesi

Teyzesini bol bol ziyarete gelen minik Elif'imle yaz günlerini ayrı aktivitelerle geçirmeye çalışıyoruz..

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir geziyi, Elif'imin yüzünde ki mutluluğu ve şaşkınlığı gördüğümde "her minik bunu yaşamalı " diyerek paylaşmak istedim sizlerle  :)

Bağdat Caddesinde bir süre önce açılan Hello Kitty World Cafe ye gitmeye karar verdik teyze-yeğen ve ziyaret sonunda  da aynen kapak resminde ki gibi ağzımız açık kaldık :))

Herşey o kadar güzel düşünülmüş ve dizayn edilmiş ki mutlu olmak için çocuk olmak gerekmiyor resmen :)

Okul malzemelerinden kıyafetlere, oyuncaklardan yiyecek içeceklere herşey ayrı güzel ayrı şirindi..

İçeriye girdiğiniz andan itibaren ne yöne bakacacağınızı ve hangi reyonu inceleyeceğinizi saşırıyorsunuz..Kendime beğendiğim anahtarlık :)


 Yorulanlara dinlenebileceği harika bir cafe consepti yapılmış ki görmeye değer gerçekten :)Bu keyifli yüzü, gülüşü görmek ve keyifle geçirilen birgün herşeye değer :) Yorgunluk kahvesi teyzeye :)


HELLO KITTY WORLD CAFE BOLUM -2 :)


AilEde başka bir tatlı minişimiz Defne'miz de olunca bir iki gün sonra kızlar topluluğu şeklinde yine Hello Kitty World yollarındaydık tabii ki :))) Yalnız bu sefer değişiklik olması için Ataşehir' de yeni açılan yerine gittik.. Iyi ki de gitmişiz. Burası da aynı başarı ve güzellikte düşünülüp dizayn edilmiş..Burası 3-4 katlı çok daha büyük ve tamamen Hello Kitty şehri gibi tasarlanmış yine büyüleyci güzellikte ki bir yerdi.. ve biz yine hayran kaldık :) Ayrıca erkek çocukları içinde ayrılmış kocaman bir katları da vardı :)

ve işte oradan da birkaç güzel manzara..

Hello Kitty World Cafe Ataşehir


 İki kuzen alış-verişte :)) 


Rüya gibi bir oda :)


 oğluşlar için :)
Genel olarak biz çok beğendik ve eğlendik. Okulların açılmasına az kalmışken  minişlerinizin hatta sizin bile keyifli bir gün geçirmek için bu cafelerden birine gitmenizi öneririm :) Şimdiden iyi eğlenceler 

Sevgiyle Kalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...